Кошик
246 відгуків
+380 (66) 140-11-33
WWW.MAGNIT.KR.UA
Кошик

Абонентський термінал Mercury ONU1201KB EPON ONU, 1GE+1FE+WIFI

1 872 ₴

  • В наявності
  • Код: 01534
Абонентський термінал Mercury ONU1201KB EPON ONU, 1GE+1FE+WIFI
Абонентський термінал Mercury ONU1201KB EPON ONU, 1GE+1FE+WIFIВ наявності
1 872 ₴
+380 (66) 140-11-33
+380 (66) 140-11-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики

Інтерфейс EPON, одномодовий SC/одноволокно, симетричний 1,25 Гбіт/с
Довжина хвилі Tx 1310nm, Rx 1490nm
Роз`єм оптичного інтерфейсу SC
Автоматичний адаптивний Ethernet інтерфейс, роз`єм RJ45: 10/100/1000Mbps,Full Duplex/Half Duplex
Сумісна мережа WLAN з IEEE802.11b/g/n, 2R2T, 300Mbps, одна внутрішня антена та одна зовнішня антена
Індикатори 5 індикаторів для стану електроживлення, порту PON та Ethernet порту.
Джерело живлення постійного струму: + 12 В, зовнішній адаптер змінного струму
Споживання електроенергії ≤ 3 Вт
Умови експлуатації: Температура роботи: -5 ~ + 55 ℃
Робоча вологість повітря: 10 ~ 90% (без конденсу)
Умова зберігання: Температура зберігання: -30 ~ + 60 ℃
Зберігання вологості: 10 ~ 90% (без конденсу)
Характеристики
Основні
ВиробникMercury
Інтерфейс підключення до інтернет (WAN)Ethernet
Інформація для замовлення
  • Ціна: 1 872 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner